Wilde Vaart (15-18 jaar)

Opkomst: zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur

Elke zaterdagmiddag zijn wij te vinden op de Braakman. Althans, als het zomer is, want in de winter zijn we rustig aan het werk aan de boten. Wij gaan namelijk vaak met de waterscouts heerlijk zeilen of roeien. Lekker chillen op een zeilboot in het zonnetje, het kan niet beter! In de winter onderhouden we de boten zodat we ze weer goed en veilig kunnen gebruiken in de zomer. Maar behalve het schuren, verven en lakken is er dan ook tijd voor een leuk spelletje of een kampvuur.

Wij gaan elk jaar ook op zomerkamp. Dit doen we met de boten zodat we ook op onze zomerkamplocatie heerlijk in de zon kunnen zeilen. Kun je nog niet zeilen? Dat geeft niets dat kun je bij ons leren!

Ben je nieuwsgierig naar die chille zon en de gezelligheid van de groep! Stuur dan een mailtje en we zien je snel!