Mowgli Welpen (6,5-11 jaar)

Opkomst: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur

Zodra zaterdagochtend de zon door bladeren van de jungle breekt, verzamelen de mowgli-welpen zich om samen nieuwe avonturen te beleven. We maken kampvuur, bouwen hutten, spelen bosspellen en doen creatieve programma’s. 

Ook gaan we drie keer per jaar op kamp. In de winter blijven logeren we in het gebouw in Oostburg, samen met de shanti-welpen. Later in het jaar is het welpenweekend en kamperen we met alle Zeeuws-Vlaamse welpen een nachtje. Het hoogtepunt van het jaar is wel het zomerkamp, samen met de bevers en shanti-welpen, beleven we de gekste activiteiten. We slapen dan met z’n allen ergens in een gebouw, gaan dan op speurtocht, maken een uitstapje, kijken film in bed en sluiten af met een grootse bonte avond.

Ben je benieuwd naar wat we nog meer doen? Aarzel niet om de mowgli-welpenleiding te mailen of kom gewoon eens langs op zaterdagochtend.