Shanti-Welpen (6,5-11 jaar)

Opkomst: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur

Na het zingen van het jungle lied, ontdekken de shanti-welpen samen de jungle. Dit doen ze door bijvoorbeeld te knutselen, spellen te spelen of meer te leren over de echte scoutingtechnieken.

Daarnaast organiseert de leiding drie kampen per jaar. In de winter blijven we op het gebouw in Oostburg voor een weekend. Later in het jaar slapen we in tenten samen met alle andere welpen uit Zeeuws-Vlaanderen. Dit is onwijs leuk, maar het allergrootste avontuur is het zomerkamp. Tijdens zomerkamp gaan we samen met de bevers en mowgli-welpen elk jaar op een andere locatie overnachten. We doen dan onwijs veel verschillende dingen zoals koken, speurtochten of soms gaan we zelfs zwemmen. Het zomerkamp sluiten we door een bonte avond met alle speltakken. Dit mag je niet missen.

Nieuwsgiering naar wat er nog meer te beleven valt? Neem contact op met de shanti-welpenleiding via e-mail of breng een bezoek op zaterdagochtend.